plenfrdeitrues
System Kommerling

System Kommerling

KÖMMERLING – profile najwyższej jakości o światowej sławie

Kömmerling to marka z tradycjami z trwającą ponad 100 lat historią sukcesu. Przedsiębiorstwo założył w 1897 Karl Kömmerling jako zakład handlowy. Droga do produkcji profili z tworzywa sztucznego prowadziła przez produkcję klejów i syntetycznych kauczuków. W 1957 przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję rolet okiennych z tworzywa sztucznego, w 1967 zostało uruchomione tłoczenie profili okiennych i płyt z PVC. Sukces przyczynił się do szybkiej ekspansji. KÖMMERLING stawia sobie za cel wytwarzanie produktów spełniających najwyższe wymogi jakościowe. Należą do nich, oprócz estetycznego wyglądu, najwyższe wartości techniczne i fizyko-mechaniczne, jak i ekstremalnie długa żywotność przy minimalnych nakładach konserwacyjnych. Kömmerling zajmuje czołową pozycję jako systemodawca oferujący pełen asortyment ze szczególnie rozbudowanym programem profili okiennych.

Poza tym marka KÖMMERLING jest wiodącą w produkcji płyt PVC dla różnorodnych zastosowań. Ta dziedzina, wraz z uznaniem jakości o światowym zasięgu, jest nośnikiem ekspansji grupy profine.

Marka przykłada dużą wagę do tzw. „myślenia systemowego”. Jakość KÖMMERLING nie oznacza tylko harmonijnej jedności palety produktów, lecz także opiekę nad produktem – począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję oraz profesjonalne zastosowanie, kończąc na realizacji idei recyclinu.

Date

22 styczeń 2015

Categories

Nasze okna

Okna "od A do Z" ...

| Doradztwo
| Pomiar
| Kosztorys
| Produkcja
| Montaż
| Serwis

Ostatnio dodane

14 styczeń 2019
18 październik 2016

Szukaj na stronie

Search